КИЛИМКИ ПІД ДИТЯЧЕ АВТОКРІСЛО

Захисний килимок під дитяче автокрісло підійде до будь-якого автомобільного сидіння, автолюльки, дитячого автокрісла, бустера.

Захисний килимок під автокрісло призначений для збереження шкіряної або текстильної оббивки сидінь автомобіля від вм’ятин, подряпин і потертостей при експлуатації дитячого автокрісла або бустера. Комірчаста структура килимка дозволить утримувати салон автомобіля в чистоті від дитячих витівок у вигляді розлитого соку, крихт від печива або шоколаду.

Додатково, захисний килимок можна використовувати при необхідності посадки в салон у брудному або мокрому одязі, перевезення домашніх тварин, захисті спинок передніх сидінь від можливих забруднень ногами дитини, а також як масажну накидку при поїздках на далекі відстані.

Килимок легко миється, при цьому не пропускає воду.

защитный авто коврик

ОСОБЛИВОСТІ:

Товщина килимка – 12 мм. Захисний килимок під автокрісло виготовляється із зносостійкого полімерного матеріалу EVA.

Килимок складається з двох частин – сидіння та спинки, що скріплені між собою. Розмір: 47 х 47 см (нижня частина) та 47 х 37 см (верхня частина).

Захисний килимок під автокрісло виробляється в коричневому, червоному, синьому, бежевому, чорному та сірому кольорах.

Автокилимок легко кріпиться зверху за підголовник. У захисному килимку передбачені вирізи під кріплення автокрісла як ременем безпеки, так і ISOFIX.