ПОДУШКИ НА ПІДГОЛІВНИК

Подушки на підголівник  – це вирішення проблеми втоми шиї, додаткова підтримка голови. З автомобільною подушкою під шию Ваша поїздка стане комфортною, особливо незамінна при русі на далекі відстані, в пробках.

подушка подголовник

Подушка виконана з якісних матеріалів, які мають високу зносостійкість і міцність.

 

Лицьова поверхня подушки – стьобана тканина, що ідентична АЛЬКАНТАРІ, або ЕКОШКІРА. Автомобільна подушка окантована по периметру. Внутрішній наповнювач автоподушки – ХОЛЛОФАЙБЕР, що відрізняється м’якістю та пружністю, має анти-алергенні властивості та тримає форму і не збивається з часом.

подушка подголовник

 

Подушка під шию виконує як декоративну роль, а й має практичне призначення. Подушка на підголовник надає правильне положення для голови та шиї, внаслідок чого не відбувається перенапруження м’язів. Це, у свою чергу, позбавляє болю в шиї та спині.

Особлива форма автомобільної подушки добре лягає під шию, зручно підтримуючи голову. Розмір автомобільної подушки: довжина 26 см, ширина 18 см, товщина 10 см. З внутрішньої сторони подушки розміщений замок-блискавка, що дозволяє самостійно відрегулювати м’якість і товщину подушки під себе. Див фото 1

подушка подголовник

Фото 1

Подушка на підголівник універсальна, просто встановлюється як на передні, так і задні сидіння автомобіля.  Див фото 2

подушка подголовник

Фото 2

 

 

Тканинна подушка підголовник серії Алькантара ідеально вписується в будь-який інтер’єр автомобіля та чудово виглядає з нашими накидками на сидіння.

подушка подголовник

Подушки виробляються в чорному, сірому, темно сірому, коричневому, бежевому, червоному, бордовому, синьому та темно синьому кольорах.

 

Подушки на підголівник – стануть гарним подарунком для себе або близьких!